Home Music Hip Hop Białas ft. Paluch – To jest hip-hop

Białas ft. Paluch – To jest hip-hop

10
0Preorder:
Białas na fb:
Deemz na fb:
Luxx All na fb:

Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.72667 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

Pobierz MP3 “To jest Hip-Hop”! Wyślij sms o treść MP3 B78 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl

Booking koncertowy: tel 883.027.400 koncerty@steprecords.pl

W sieci pojawił się kolejny klip Białasa. W numerze „To jest hip-hop” gościnnie udzielił się Paluch. Klip to dzieło ekipy H D S C V M. Za produkcję muzyczną odpowiada Deemz – autor muzyki na całym albumie.

Limitowane zestawy preorderów „Rehabu” wraz ze wspólnym krążkiem Białasa i Quebonafide „Demówka EP” w super cenie 39,99 za dwa wydawnictwa, dostępne są cały czas na www.preorder.pl Z ograniczonego nakładu 3000 sztuk, pakietów zostało już tylko kilkaset. Album „Rehab” pojawi się we wszystkich dobrych sklepach muzycznych 4 grudnia.

REHAB to Białas, jakiego jeszcze nie było. Warszawski raper, znany głównie z mocnej braggi i częstych personalnych zaczepek w stronę kolegów z branży, debiutuje materiałem dojrzałym rozliczając się ze sobą i swoim dotychczasowym lekkomyślnym i melanżowym trybem życia.

Solowy debiut Białasa, to przede wszystkim dużo gorzkich przemyśleń dorosłego człowieka, który jest zawieszony między dwoma światami – brutalną rzeczywistością i światem muzyki. W rezultacie powstał materiał pełen emocji i świetnie poprowadzonych życiowych historii. Mimo tego raper nie stracił charyzmy, z której był do tej pory rozpoznawany. Dalej obecna jest specyficzna stylowa SB Mafii, a chamskie i jednocześnie błyskotliwe wersy, których pełno, nie pozwalają nam zapomnieć, że mamy do czynienia z byłym freestyle’owcem.

Brzmieniem zajął się jeden producent – Deemz. Przełożyło się to na spójną i bardzo nowoczesną warstwę dźwiękową, która świetnie współgra z tym, co do przekazania ma sam raper.

Goście, którzy pojawiają się na płycie, wspomagają Białasa głównie w refrenach. Na „Rehab” usłyszymy m.in. Palucha, Quebonafide, Dannye’go, Solara i Gedza.

Autorem okładki jest Tomasz Bojar.

Tracklista:

01. Intro-detoks-ja ft. DJ Taek
02. Złamane skrzydło
03. Rehab
04. Życie ćpuna
05. Aaliyah
06. 6am in wwa ft. Olka
07. Do grobu ft. Solar,Gedz
08. Kroki ft. Danny
09. Że cham
10. Czy
11. To jest hip-hop ft. Paluch
12. Złote serca ft. Quebonafide
13. Lepszego życia bilet

“Demówka EP” to projekt Białasa i Quebonafide. Album zawierający 6 utworów został wyprodukowany przez White House Records, BobAir, The Returners i Wezyra.

Wspólna EP reprezentantów SB Maffija i QueQuality to odskocznia od długogrających płyt w nowoczesnej stylistyce. Więcej klasycznego brzmienia i ukłon w stronę zwolenników truescholowych brzmień.

Tracklista:
01. Mój kawałek w czasie przeszłym (prod.The Returners)
02. Muszę lecieć (prod.BobAir)
03. Czeszę umysł (prod.White House Records)
04. Pusty materac (prod.BobAir)
05. Idą pomimo (prod.Wezyr)
06. Za długo już (prod. BobAir)

Album “Rehab” dostępny na na platformach cyfrowych:

Muzodajnia

iTunes

Apple Music

PlayTheMusic

Muzyka T-Mobile

Spotify

Wimp

Deezer

Google Play

Empik.com

Muzyka Tu i Tam

Akazoo

Tidal

Paluch na fb:
Grrracz na fb:

Title: To jest hip-hop ;
Artist: Białas ;
Album: Rehab ;
Lyrics: Białas ;
Featuring: Paluch ;
Producer: Deemz ;
Mix/master: Grrracz ;
Video: H D S C V M ;
Label: Step Records ;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here